Informacja

W związku ze zbliżającą się rekrutacją do Bursy na nowy rok szkolny   informujemy, że Projekt Organizacji Bursy Międzyszkolnej Nr 1 w Zamościu na rok szkolny 2019/2020, zatwierdzony przez Prezydenta Miasta Zamość, zakłada pracę placówki i opiekę nad wychowankami od niedzieli, od godz. 14.00 do piątku, do godz. 18.00, a w tygodniach z dniami wolnymi od dnia poprzedzającego dzień nauki, od godz. 14.00, do ostatniego dnia nauki w danym tygodniu, do godz. 18.00.

Oznacza to możliwość pobytu wychowanków w Bursie, z wyłączeniem weekendów i innych dni wolnych od nauki

 

Trwa rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2019/2020. więcej informacji  na REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020  lub w siedzibie Bursy.

 

Akcja charytatywna "Życie przez całe życie"

Dnia 24 marca 2019 roku Wolontariusze naszej bursy zaangażowali się w akcję charytatywną „Zbudujemy razem RODZINNY DOM dla Stowarzyszenia Pomocy dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu”. W ramach tej akcji wychowankowie wraz z wychowawcami bursy włączyli się w zbiórkę pieniężną na budowę Rodzinnego Domu dla osób z niepełnosprawnościami.

Wolontariusze wielkiej kwesty zbierali pieniądze do puszek i po za kończeniu przekazali do organizatora akcji. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tak wielką sprawę.